Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini daha iyi seviyelere getirebilmemiz için değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

GOOGLE YORUMLAR BİZİ SİZDE DEĞERLENDİRİN

Derya AKSUNGUR
Derya AKSUNGUR
2023-11-10
Malzemeleri çok kaliteli güvenilir her konuda yardımcı olan firmadır. Plaketlerimizi rozetlerimizi hep firmaya yaptırıyoruz çokta memnunuz
Alper Türe
Alper Türe
2023-10-18
Ümmühan Süzen
Ümmühan Süzen
2023-09-29
Müşteriyle ilgilenmeleri çok iyi Güvenip sorunsuz alacağım tek yer diyebilir fiyat açısından en hesaplı yer.Aldığım ürünlerin hepsi eksiksiz kısa sürede elime ulaştı.tesekkur ediyorum
Yasemin Bayrakdar
Yasemin Bayrakdar
2023-09-23
Kaliteli ve ilgili teşekkür ederim
Duygu Ozyigit
Duygu Ozyigit
2023-09-21
İlginiz alakanız ve kusursuz işiniz için teşekkürler:)
Asli Bozkurt
Asli Bozkurt
2023-09-21
İşinde iyi bir firma memnun kaldık teşekkür ederiz
Gizem Nur Yurtseven
Gizem Nur Yurtseven
2023-09-21
Harika bir işçilik kesinlikle tavsiye ediyorum😊
Nejdet Gunel
Nejdet Gunel
2023-09-21
Müşteri olarak cok memlun kaldık ürünleriniz cok kaliteli ve harika teşekkür ederim
Hatice Gökduman
Hatice Gökduman
2023-09-21
Çok memnun kaldık 👏👏👏
sevilay ünaldı
sevilay ünaldı
2023-09-21
Dürüst güvenilir tereddüt etmeden alışveriş yapabilir

Antalya Plaket Sektörün önde gelen kişiye özel plaketödül kupasıkristal plaketmadalya satışı yapan firmalarından biridir. Firmamız 2016 Yılında Antalya’da kurulmuştur. Antalya Plaket olarak adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel plaket imalatı yapmaktayız. siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak sizlere daha kaliteli  ve  ekonomik hizmet sunmak için  teknolojiyi sık sık takip edip ,yenilikleri de ekleyerek  ürün yelpazemizi, her geçen gün  genişleterek kaliteli, ekonomik ve sağlık koşullarına uygun malzeme üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri verirken ilk önceliğimiz sağlıklı ve anlık değil uzun ömürlü olması için gayret sarf etmekteyiz. Siz müşterilerimize bakış açımız bir müşteri değil aileden bir bireymiş gibi görerek sorunsuz hizmet vermekteyiz.

En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Bizi Google Sayfamızdan Takip Edebilir ve yorumlayabilirsiniz : GOOGLE